Sztafety P造wackie z okazji Narodowego 安i皻a Niepodleg這軼i

W dniu 13.11.2017 r. na Krytej P造walni w Nysie odby造 si Sztafety P造wackie z okazji Narodowego 安i皻a Niepodleg這軼i. Celem imprezy by這 u鈍ietnienie 99 rocznicy odzyskania niepodleg這軼i, kszta速owanie postaw patriotycznych, upowszechnianie w鈔鏚 m這dzie篡 umiej皻no軼i p造wania oraz popularyzacja p造wania jako dyscypliny sportowej.

W zawodach wzi窸o udzia 23 uczni闚 naszej szko造, w tym 12 ch這pc闚 i 11 dziewcz徠 z klas VII oraz II i III gimnazjalnych.

Uczniowie p造wali stylem dowolnym na dystansie 4 x 25 metr闚.

Sztafeta ch這pc闚 z klas gimnazjalnych w sk豉dzie : Bednarz Grzegorz, Kwa郾ik Dawid, Lipi雟ki Dawid oraz Micha貫k Krzysztof zaj窸a I miejsce.

Sztafeta ch這pc闚 z klas si鏚mych w sk豉dzie: G逝szek Filip, Skuba雟ki Marcel, Worek Remigiusz, Szwec Konrad zaj窸a II miejsce.

Sztafeta dziewcz徠 w sk豉dzie: Hejduk Aleksandra, Kurowska Dominika, Go喚biowska Iga, 妃iech Malwina zaj窸a III miejsce.

Uczniowie zostali nagrodzeni dyplomami, pucharami, medalami oraz nagrodami rzeczowymi.

.

Opracowa豉: Jolanta Hejduk