Zajęcia otwarte dla przedszkolaków

„Nauka poprzez zabawę? Dlaczego nie!” – pod takim hasłem przebiegały zajęcia otwarte dla przedszkolaków, które odbyły się 5 stycznia w naszej szkole. W tym dniu budynek przy ulicy Chodowieckiego zamienił się w magiczną Krainę Kreatywności, do której zawitało prawie 400 maluchów z nyskich przedszkoli. Młodzi mieszkańcy naszego miasta mieli okazję przekonać się, że szkoła wcale nie musi być nudna – wystarczy odrobina wyobraźni, niebanalne myślenie i inwencja twórcza. Wspólne śpiewanie, pląsy taneczne w rytmie ulubionych melodii, warsztaty kreatywności w duchu „Odysei Umysłu”, zawody sportowe, spotkanie z teatrem, zabawy z robotami, kolorowe eksperymenty chemiczne, zajęcia plastyczne – to tylko niektóre atrakcje, których dostarczyli przedszkolakom nauczyciele oraz uczniowie naszej szkoły.

Zabawa była przednia! Mamy nadzieję, że to nie ostatnie spotkanie naszych uczniów z młodszymi kolegami.

Relację z tego wydarzenia można obejrzeć TUTAJ.

Opracowała: Agnieszka Jarząbek