Akcja charytatywna „Mikołaj 2017” na rzecz dzieci z Pogotowia Interwencji Społecznych w Nysie

Za nami kolejna edycja akcji charytatywnej „Mikołaj 2017” prowadzonej na rzecz dzieci i młodzieży z Pogotowia Interwencji Społecznych w Nysie. Celem akcji była zbiórka artykułów, z których pracownicy placówki przygotowują upominki mikołajkowe dla swoich podopiecznych. Równie ważne jest kształtowanie wśród młodych ludzi postawy empatii i zrozumienia wobec rówieśników znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

W tym roku dzięki ofiarności naszych uczniów udało się zebrać przede wszystkim słodycze, a także zabawki, kosmetyki, książki, artykuły papiernicze i spożywcze. W dniu 5 grudnia zostały one przekazane do siedziby placówki.

Organizatorami akcji były klasy III gj i III gj, a koordynowały ją panie: Dorota Borkowska – Woźniak, Ewa Drzewiecka i Anna Krupa.

Opracowała: Anna Krupa